top of page
Reżyserka studio A

O nas

MaQ Records to ponad 20 - letnie doświadczenie na rynku i kompleks, wybudowany specjalnie na potrzeby studia nagraniowego, składający się z 3 niezależnych reżyserek i 3 przestronnych sal nagraniowych i zaplecza socjalnego.

Nasz Team

Poznaj nasz team

Realizatorzy

Realizator dźwięku, producent, muzyk, kompozytor, aranżer. Specjalizujący się: w muzyce rockowej, popowej, metalowej, alternatywnej. Otwarty na wszelkie gatunki muzyczne.

Jarosław Toifl

Realizator 

+48 600 651 776

Piotr Gruenpeter

Jacek Latoń

Realizator 

Realizator 

Realizator dźwięku, muzyk, producent. Specjalizujący się:

w muzyce metalowej, alternatywnej. Otwarty na wszelkie gatunki muzyczne.

Realizator dźwięku, muzyk, kompozytor, aranżer, producent. Specjalizujący się: w muzyce elektronicznej, rockowej, popowej, akustycznej. Otwarty na wszelkie gatunki muzyczne. Mikrofoniarz na planie filmowym. Producent podkładów muzycznych, reklam itp.

+48 604 905 064

+48 691 707 741

Współpracujemy

Drumset Academy
MOK Wojkowice

Szkoła gry na perkusji.

„Bo w życiu najważniejsza jest pasja…”
Perkusja jest naszą życiową pasją, którą dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy dzielić się z innymi. Nauczamy, inspirujemy i motywujemy perkusistów bez względu na stopień zaawansowania. Kładziemy nacisk na rozwój kreatywności, samodyscypliny, muzykalności i ekspresyjności.

Jest instytucją kultury obejmującą swoją działalnością Gminę Wojkowice.

Motion Trio

Trio akordeonowe założone w 1996 roku przez Janusza Wojtarowicza – obecnie w składzie – Janusz Wojtarowicz, Paweł Baranek i Marcin Gałażyn.

bottom of page